Pozycjonery DKP – producent KUKA

Poznaj sprawdzone pozycjonery DKP. Producent KUKA gwarantuje Ci większą ergonomię, minimalne czasy taktowania oraz łatwe programowani i obsługę pozycjonerów. Dowiedz się więcej i znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Pozycjonery DKP producenta KUKA to jedne z wielu pozycjonerów w bogatym portfolio lidera w zakresie zautomatyzowanych i zrobotyzowanych rozwiązań. Przekonaj się, co wyróżnia pozycjoner dwuosiowy DKP i sprawdź, jak możesz zoptymalizować procesy w swojej fabryce dzięki rozwiązaniom KUKA.

Szeroka gama pozycjonerów KUKA

W ofercie KUKA znajdziesz szeroką gamę pozycjonerów. Oferujemy urządzenia o udźwigu od 250 kg do 12 000 kg – wybieraj spośród różnych modeli i znajdź ten idealny do swojego zastosowania. Nasze pozycjonery sprawdzają się zarówno w spawaniu w osłonie gazów obojętnych i spawaniu punktowym, jak również w procesach związanych z obróbką metali. W zależności od charakterystyki elementów konstrukcyjnych i indywidualnych wymagań zadania produkcyjnego, udźwigu i liczby stacji istnieje możliwość zamówienia pozycjonerów dostosowanych do potrzeb klienta.

Pozycjonery DKP – producent KUKA

Pozycjoner dwuosiowy DKP wyposażony jest w oś obrotu i przechyłu dzięki czemu umożliwia elastyczną obróbkę elementów. Pozycjoner dostępny jest z udźwigiem 400 kilogramów. Pozycjoner obrotowo-przechylny DKP to większa ergonomia z uwagi na optymalną wysokość podawania. Dzięki temu w łatwy i efektywny sposób kształtujesz procesy robocze. Urządzenia – niezależnie od tego, wokół której osi się poruszają – są w stanie niezwykle szybko i precyzyjnie ustawić się pożądanej pozycji.

Ponadto pozycjoner DKP umożliwia efektywne doprowadzanie mediów przez środek tarczy obrotnika, a izolacja elektryczna tarcz obrotnika gwarantuje integrację oraz wydłużoną żywotność nastawnika (zwłaszcza podczas spawania w osłonie gazów obojętnych). Urządzenie cechuje się kompaktową konstrukcją i minimalnymi wymiarami zewnętrznymi. Pozycjonery DKP umożliwiają elastyczną obróbkę elementów w dowolnym czasie i doskonałe efekty spawania – urządzenie oferuje prąd spawania maksymalnie 430 A w czasie włączania 100%.

Odpowiadamy na indywidualne potrzeby

Chcąc zapewnić największą uniwersalność, na bieżąco odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Szukasz rozwiązań szytych na miarę w zakresie udźwigu lub konstrukcji? W naszej ofercie pozycjonerów znajdziesz nie tylko standardowy moduły, ale też wyjątkowe spektrum pozycjonerów do robotów i elementów obrabianych. Więcej o naszych indywidualnych rozwiązaniach możesz przeczytać tutaj.