Wyciąganie wniosków z przeszłości w biznesie

biznes

Jedną rzeczą, której wielu właścicieli firm nie bierze pod uwagę w wystarczającym stopniu, jest ich historia i wyciąganie z niej wniosków.  Kiedy zastanowisz się, jak twoja historia wpływa na twój przyszły potencjał, możesz lepiej zrozumieć, dlaczego ważne jest, aby było to coś, na co zwracasz dużą uwagę.

 Czy uczysz się z historii?

 Wielu z nas przypomni sobie czasy, kiedy nasz rodzic nas skarcił.  „Nie rób tego ponownie!”  „Ucz się na swoich błędach.”  Wszystkie te rzeczy są bardzo ważne również w świecie biznesu.

 W tej zasadzie, która ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej firmy, musisz wziąć pod uwagę swoją przeszłość i miejsce, w którym była, aby pomóc Ci dowiedzieć się, dokąd zmierzasz Ty i Twoja firma.

 Pytania do rozważenia

 Teraz, aby rozpocząć pracę z tym zleceniodawcą, weź pod uwagę te pytania.

1. Gdzie byłeś i czego się nauczyłeś?  Kiedy myślisz o przeszłości, ustal, co to znaczy odnieść sukces w ten sposób.  Jakie masz doświadczenie, które nauczyło cię czegoś, co może odegrać rolę w twoim życiu i dobrym samopoczuciu dzisiaj?

 2. Czego nauczyłeś się na błędach?  Każdy przedsiębiorca popełnia błędy podczas pracy w swoim biznesie.  Bez względu na to, czy jesteś nowym, czy doświadczonym profesjonalistą, błędy mogą się zdarzyć raz z wielu powodów.  Ale różnica polega na tym, że pozwolisz, aby to się powtórzyło.  Jeśli nie, możesz znaleźć sukces o wiele łatwiej i szybciej, niż gdybyś powtarzał ten sam błąd raz za razem.

 3. Co chciałbyś, abyś zrobił inaczej?  Tym razem żalu nie trzeba marnować.  Jako przedsiębiorca możesz mieć na myśli kilka problemów.  Być może czujesz, że straciłeś dużo czasu na uruchamianie i prowadzenie firmy.  Teraz weź ten żal i ustal, co byś dzisiaj zrobił.  Czy rozpocząłbyś swoją działalność wcześniej?  Włożyć w to więcej wcześniej?

 Zrozumienie tych aspektów swojej przeszłości może ci pomóc na dłuższą metę.  Oczywiście nie chcemy ciągle popełniać tych samych błędów, ale nie ma wielu właścicieli firm, którzy to robią.

Zapewnij sobie większe pokłady wiedzy z finansów i biznesu, wchodząc na https://www.ewiadomosci.pl.

 Zamiast tego większość z nas nauczy się na własnych błędach, ale tylko wtedy, gdy poświęcimy czas, aby na nie spojrzeć i zobaczyć, czym były i jak można ich uniknąć.

 Twoja historia należy wyłącznie do Ciebie.  Niezależnie od tego, czy patrzysz na historię życia osobistego i swoją firmę, czy tylko na samą firmę, konieczne jest zatrzymanie się, spojrzenie i nauka.